Development (trunk) - en to de_DE translation catalogue (5 entries)

en: Display Date
de_DE: Anzeigedatum

en: Display Category
de_DE: Kategorie anzeigen

en: Post Slider Setting
de_DE: Beitrag Slider Einstellung

en: Read More
de_DE: Lesen Sie weiter

en: By
de_DE: Durch
