Development (trunk) - en to fr_FR translation catalogue (5 entries)

en: Display Date
fr_FR: Affichage de la date

en: Display Category
fr_FR: Afficher les Catégories

en: Post Slider Setting
fr_FR: Réglage Slider

en: Read More
fr_FR: lire la suite

en: By
fr_FR: Par
